facebook

Warsztaty malarskie dla Seniorów 2023 – zapisy

1 kwietnia, 2023

WARSZTATY MALARSKIE DLA SENIORÓW 2023    

Zapraszamy na fascynujące, inspirujące i relaksujące spotkania ze sztuką. Jeśli już malujesz, lub chciałbyś teraz zacząć przygodę z pędzlem i paletą – te warsztaty są właśnie dla Ciebie. To zajęcia, na których poznasz: różne techniki malarskie, zasady kompozycji, reguły harmonijnego zestawiania barw, różne style i konwencje malarskie. Jednak przede wszystkim warsztaty pozwolą Ci poczuć radość, jaką daje zabawa z formą i kolorem i satysfakcję z wykonanego własnoręcznie dzieła, które może udekorować Twoje wnętrze lub stać się pięknym i niebanalnym prezentem dla kogoś bliskiego.

I najważniejsze: warsztaty malarskie to spotkanie z ludźmi, którzy dzielą Twoje zainteresowania, to czas spędzony kreatywnie, w pięknym miejscu i miłej atmosferze.

WAŻNE: Warsztaty są bezpłatne.

TERMINY: Spotkania odbywają się w czwartki, rozpoczynają się o godz. 11.00 i trwają do godz. 14.00

MIEJSCE: ABC GALLERY, Poznań, ul. Koszalińska 15 (teren Ośrodka Strzeszynek)

MATERIAŁY: wszystkie materiały i sprzęty (farby do różnych technik, podkłady, kartony, pędzle, szpachle, palety, sztalugi) są nieodpłatnie dostępne na miejscu.

POCZĘSTUNEK: w czasie przerwy uczestnicy warsztatów zostaną poczęstowani kawą i herbatą oraz ciastem wypieku Restauracji Oaza.

OBRAZY: obrazy, które powstaną w trakcie warsztatów będą własnością uczestników warsztatów

DODATKOWO: każdy z uczestników warsztatów otrzyma w prezencie komplet albumów z cyklu „Mistrzowie polskiego malarstwa współczesnego”

TERMINY: Warsztaty rozpoczynają się w czwartek 17 sierpnia 2023, prosimy o zapisywanie się już teraz – ilość miejsc jest ograniczona!

ZAPISY: tel: 502 188 528  lub e-mail: galeria@abcgallery.pl

UWAGA: ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (w jednych zajęciach może uczestniczyć do 10 osób)

© 2014 ABCGALLERY. All rights reserved.
Strony internetowe Poznań